Dijakinje in dijaki GFML nepremagljivi na ekipnem pomurskem atletskem prvenstvu

      Komentarji so izklopljeni za Dijakinje in dijaki GFML nepremagljivi na ekipnem pomurskem atletskem prvenstvu

Dijakinje in dijaki Gimnazije Franca Miklošiča Ljutomer, so na ekipnem prvenstvu v atletiki za srednje šole v Murski Soboti dosegli velik uspeh, saj so oboji postali prvaki Pomurja. K skupnemu zmagoslavju so prispevali:

Dijaki:
Luka Dresler, 3. a, 1000 m, DNS
David Dugar, 2. c, skok v višino, 9. mesto, 1,45 m
Luka Franov, 1. a, 100 m, 4 x 100 m, 13. mesto, 13:69
Alen Gazdag, 2. d ,100 m, 4 x 100 m, 5. mesto, 12:74
Rok Gošnjak, 4. b, suvanje krogle, 1. mesto, 11,22 m
Tadej Grof Semenič, 4. c, 400 m, 7. mesto, 1:04,78
Tilen Ketiš, 4. a, 1000 m, 4 x 100 m, 1. mesto, 3:04,78
Jan Lukač, 3. b, skok v daljino, 9. mesto, 5,10 m
Luka Lukač, 3. b, 2000 m, DNS
Luka Marič, 3. va, 2000 m, 2. mesto, 7:14,61
Jaša Pihlar, 3. c, suvanje krogle, DNS
Nino Recek, 4. c, 400 m, 1. mesto, 58,58
Domen Ritonja Kralj, 2. d, skok v daljino, 2. mesto, 5,46 m
Svit Rodež, 4. b, skok v višino, DNS
Aljaž Sečko, 3. b, skok v daljino, 6. mesto, 5,30 m
Luka Simonič, 3. b, skok v višino, 6. mesto, 1,55 m
Žan Stajnko, 4. a, suvanje krogle, 6. mesto, 9,91 m
Primož Škafar, 2. c, 1000 m, 12. mesto, 3:41,11
Žan Štuhec, 2. d, 100 m, 4 x 100 m, 4. mesto, 12:40
Sašo Zadravec, 4. a, 400 m, 13. mesto, 1:10,06
Maj Zemljič, 3. b, 2000 m, 5. mesto, 8:00,09

Dijakinje:
Lara Kreft, 1. c, 100 m, 4 x 100 m, 8. mesto, 15:47
Urška Fras, 1. a, suvanje krogle, 5. mesto, 8,63 m
Diana Ftičar, 4. va, 400 m, DNS
Veronika Heric, 3. a, 100 m, 4 x 100 m, 3. mesto, 13:49
Maja Horvat, 1. a, 1000 m, 3. mesto, 3:58,94
Ajda Ivezič, 1. b, skok v višino, 2. mesto, 1,25 m
Špela Jambriško, 2. c, skok višino, 2. mesto, 1,25 m
Lara Mesarič, 1. a, suvanje krogle, 16. mesto, 6,24 m
Sara Plečko, 2. d, skok v daljino, 9. mesto, 3,48 m
Maša Štuhec, 3. d, suvanje krogle, 8. mesto, 7,99 m
Lisa Rosić, 2. a, skok v daljino, 8. mesto, 3,77 m
Laura Schmidlechner, 2. d, skok v daljino, 4 x 100 m, 3. mesto, 4,34 m
Sarah Smith, 4. vb, skok v višino, DNS
Eva Šantič Zadravec, 4. c, 1000 m, 2. mesto, 3:47,12
Tami Ščančar, 3. va, 100 m, 4 x 100 m, 1. mesto, 12:32
Larisa Utroša, 1. a, 400 m, 4. mesto, 1,18,07
Julija Žižek, 1. c, 400 m, 1. mesto, 1:08,26
Nina Žunič, 4. va, 1000 m, 3. mesto, 3:58,94

Vir: Prlekija on net