Zgodovina 1970 – 2019

LETOŠPORTNIK LETAŠPORTNICA LETAŠPORTNO DRUŠTVO LETA
1970Podeljena so bila priznanja: Jože Šumak, Boris Polak, Jože Velnar, Branko Pušenjak, Danilo Bunderl, Franjo Kapun, Franc Kolarič/Podeljena so bila priznanja: TVD Partizan Grlava, TVD Partizan Ljutomer, TVD Partizan Veržej, ŠŠD Cezanjevci
1971ni podatkani podatkani podatka
1972Podeljena so bila priznanja: Jože Velnar, Ivan Peršak, Jože Šumak, Rudi Tomažič, Franjo Galunder, Viktor Slavinec, Branko Štaman, dr. Anton Bezjak, Anton Kosi, Branko Babič, Franjo Zdovc, Danilo Bunderl, Stane Šoster, Franjo Kapun, Franc Kolarič, Anton Sovič, Drago Špur, Anton Stanovnik, Miro Steržaj, Franc Vengust, Jože Štrakl, Jože Šoštarič, Alojz Marinič, Jože Puklavec, Anton Šalamun, Miloš PušenjakPodeljena so bila priznanja: Slavica Špindler, Marjeta Čačulovič, Ljerka Zemljič, Zalika Lubi, Milica Šumak, Milica Zemljič, Marica ŠtebihPodeljena so bila priznanja: OZTKO Ljutomer, TVD Partizan Ljutomer, Planinsko društvo Ljutomer
1973ni podatkani podatkani podatka
1974Dušan Rajner (namizni tenis)Metka Golob (atletika)nagrade niso podeljevali
1975Slavko Čirič (judo)Metka Golob (atletika)nagrade niso podeljevali
1976Branko Hrga (košarka)Djurdja Trbuhovič (namizni tenis)TVD Partizan Cven
1977Boris Lipovec (judo)Martina Belcl (judo)TVD Partizan Ljutomer
1978Ljubo Špindler (strelstvo)Martina Belcl (judo)TVD Partizan Stročja vas
1979Ivo Vrhar (hoja)/TVD Partizan Ljutomer
1980Marko Slavič st. (kasaštvo)/Strelska družina Ljutomer
1981Alojz Slavič (kasaštvo)Lidija Belec (strelstvo)Konjeniški klub Ljutomer
1982Alojz Slavič (kasaštvo)Lidija Belec (strelstvo)TVD Partizan Cven
1983Vlado Potočnik (judo)Manuela Rudolf (strelstvo)TVD Partizan Križevci
1984Miro Steržaj (kegljanje)Manuela Rudolf (strelstvo)Konjeniški klub Ljutomer
1985Branko Puhar (kasaštvo)Manuela Rudolf (strelstvo)Planinsko društvo Ljutomer
1986Harry Steržaj (kegljanje)Petra Peischl (strelstvo)TVD Partizan Cven
1987Marko Slavič ml. (kasaštvo)Manuela Rudolf (strelstvo)OK Ljutomer
1988Harry Steržaj (kegljanje)Tanja Lesjak (športni ribolov)Ribiška družina Ljutomer
1989Harry Steržaj (kegljanje)Tanja Lesjak (športni ribolov)TVD Partizan Ljutomer
1990Harry Steržaj (kegljanje)Tanja Lesjak (športni ribolov)OK Ljutomer
1991Marko Slavič ml (kasaštvo)/KMN Križevci
1992Harry Steržaj (kegljanje)Tanja Lesjak (športni ribolov)OK Ljutomer
1993Harry Steržaj (kegljanje)Saša Vrbnjak (odbojka)OK Ljutomer
1994Harry Steržaj (kegljanje)Manuela Rudolf (strelstvo)Konjeniški klub Ljutomer
1995Harry Steržaj (kegljanje)Manuela Rudolf (strelstvo)Strelska družina Ljutomer
1996Harry Steržaj (kegljanje)Manuela Rudolf (strelstvo)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
1997Aleš Vrbančič (judo)Manuela Rudolf (strelstvo)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
1998Marko Slavič ml. (kasaštvo)Manuela Rudolf (strelstvo)Rokoborski klub Mlekopromet Ljutomer
1999Bojan Grut (namizni tenis)Manuela Rudolf (strelstvo)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
2000Branko Bedekovič (rokomet)Tina Mlinarič (karate)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
2001Milan Osterc (nogomet)Mihaela Čirič (rokoborba)Aeroklub Prlek Ljutomer
2002Milan Osterc (nogomet)Karmen Grnjak (atletika)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
2003Samo Prelog (karate)Svetlana Oletić (odbojka)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
2004Mitja Sedmak (rokoborba)Svetlana Oletić (odbojka)ŽOK Zavarovalnica MB Ljutomer
2005Rajko Robnik (strelstvo)Mihaela Čirič (rokoborba)TVD Partizan Ljutomer - karate sekcija
2006Dušan Zorko (kasaštvo)Mihaela Čirič (rokoborba)Strelsko društvo Mesto Ljutomer
2007Niko Horvat (rokoborba)Mihaela Čirič (rokoborba)NK Ljutomer - nogometna šola
2008Niko Horvat (rokoborba)Mihaela Čirič (rokoborba)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2009Andrej Gorjak (pikado)Urška Potočnik (judo)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2010Andrej Gorjak (pikado)Urška Potočnik (judo)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2011Jože Sagaj ml. (kasaštvo)Urška Potočnik (judo)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2012Aleš Pokrivač (karate)Tanja Vrbnjak (karate)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2013Aleš Pokrivač (karate)Tanja Vrbnjak (karate)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija
2014Jože Sagaj (kasaštvo)Sara Rojnik (squash)Kasaški klub Ljutomer
2015Narsej Lackovič (judo)Sara Novak (karate)ŠD NK Farmtech Veržej
2016Mitja Slavič (kasaštvo)Sara Novak (karate)Kasaški klub Ljutomer
2017David Žibrat (kikboks)Sara Novak (karate)ŠD KMN Meteorplast
2018David Žibrat (kikboks)Brina Stajnko (strelstvo)ŽOK Ljutomer
2019David Žibrat (kikboks)Sara Makovec (nogomet)TVD Partizan Ljutomer - judo sekcija